| Neverosimil a întrebat:

Eu am vazut acum mult timp attack on titan si acum 2 zile m-am uitat din nou si parca nu mai am chef sa ma uit la nici un alt anime sau film. Si ma simt trista. Sa ma uit din nou la anime sau ce sa fac? Altele animeuri la fel stiti?

2 răspunsuri:
| Monica521 a răspuns:

Buna! Si eu m-am uitat la attack on titan, dar imi plac mai mult alte anime-uri. Uite doua: Tokyo Ghoul si Noragami. Sper ca iti plac aceste anime-uri...

| Monica521 a răspuns:

Buna! Uite doua anime: Tokyo Ghiul si Noragami. Sper ca iti plac.