| Neverosimil a întrebat:

Eu am vazut acum mult timp attack on titan si acum 2 zile m-am uitat din nou si parca nu mai am chef sa ma uit la nici un alt anime sau film. Si ma simt trista. Sa ma uit din nou la anime sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AbaraiRenji a răspuns:

Vad ca o gramada de persoane din Romania nu stiu altceva in afara de Naruto,DGB,TKG si AOT rolling on the floor) Nu stiu ce genuri iti plac,dar poate-ti revii daca vezi ceva de comedie sau actiune,cu un plot construit calumea si frumos. Daca vrei comedie,iti recomand Gintama(care e lung,dar cred ca-l stii),Danshi Koukousei no Nichijou(Daily lives of highscool boys),Poputepipikku,Golden Boy,Hetalia(cel cu personificarea tarilor)
Daca esti dispusa sa te uiti la anime super lungi,iti recomand cu toata inima Bleach si One Piece. Pe langa astea,HxH,Gankutsuou(care e vag bazat pe Contele de Monte Cristo si e absolut genial),Jojo's Bizarre Adventure,Hellsing,FullMetal Alchemist,Cowboy Bebop,Devilman Crybaby si doua anime aparute recent si par interesante,Piano no Mori si Golden Kamuy.
Daca nu vrei sa desenezi,iti recomand din plin muzica,desen si lectura. Si,eventual,daca ai un loc al tau in afara casei si ai timp sa iesi, sa mergi acolo, undeva linistit, ferit de lume, in natura de preferat, unde poti citi sau chiar sa desenezi si sa asculti muzica ^^ Fa orice-ti place care-ti distrage atentia de la ganduri rele si anxioase ca eu asta incerc :')

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara sezonu 3, poti citi manga, sau alt anime bun full metal brotherhood, asta e sugestia mea

| Pavlov_Manu_1990 a răspuns:

Dude asteapta inca putin ca apare si sezon 3 attack on titan daca nu mai vrei attack on titan incearca tokyo ghoul e foarte fain are si film

| AndreiRoAndyG a răspuns:

Și eu am văzut,, Attack On Titan".a fost cel mai tare anime! Nu sunt fan anime..chiar le displac, dar,, Attack On Titan" a fost blanao.
Daca nu iti mai place sa te uiti la animeuri, nu te mai uita..chiar daca vei fi trista ceva timp.

| Neverosimil explică (pentru AndreiRoAndyG):

Ai patit si tu chesti asta? Adica te-ai simtit trist ceva timp dar totusi ti.a trecut?

| Stirbu_Razvan_1990 a răspuns:

Poti incerca animeul full metal alchemist este super tare.