| anonim_4396 a întrebat:

Eu as vrea un abonament pe Netflix sau hbo go dar mama si tata au spus că este destul de scump abonamentul si nu ma lasa. Nu stiti voi o varianta cum sa ii conving sa imi faca abonament sau cum sa il descarc gratis de undeva?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le zici sa iti ia din alocație

| Sn4k3 a răspuns:

Baga-te cu mai multi prieteni si platiti mai putin.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Buna, nu exista o varianta gratis, din cate stiu. La hbo iti poti face cont doar daca ai abonament la rds/rcs si aveti si pachetul acela cu programele platite. Altfel, nu cred...

| Wr3nch a răspuns (pentru YoULoVeAnGeL):

Poti sa iti faci cont pe site-ul lor, e vreo 20 de lei.

| JicaContra a răspuns (pentru YoULoVeAnGeL):

Lal, esti dus tata, esti dus de-a binelea
vrei sa spui ca daca ai abonament cu hbo la gigi atunci ai pe GRATIZ abonament si la hbo go
altfel oricine poate sa isi faca, cat timp poate plati on-line
crezi ca aia sunt kretini sa piarda clienti daca nu sunt abonati gigi?!?

| YoULoVeAnGeL a răspuns (pentru JicaContra):

Ma irita maxim chiorii ca tine. Am spus ca daca are cablu la rds si PLATESTE PACHETUL CU PROGRAMELE HBO, atunci isi poate face cont in aplicatie, pe care nu il mai plateste din moment ce deja plateste pachetul cu programe. Nu te mai baga in seama pana nu inveti sa citesti cum trebuie! Salpa

| JicaContra a răspuns (pentru YoULoVeAnGeL):

Saracutul de tine, sutem asa de suparati pe viata si pe faptul ca avem rumegus intre urechi, ca nu sutem in stare nici sa recitim ce am scris la noi:

"acum 12 ore | YoULoVeAnGeL a răspuns:
Buna, nu exista o varianta gratis, din cate stiu. La hbo iti poti face cont doar daca ai abonament la rds/rcs si aveti si pachetul acela cu programele platite. Altfel, nu cred..."

inca odata, mai la obiect:

"La hbo iti poti face cont doar daca ai abonament la rds/rcs"

ghici cine e chiorul, mai lasa beutura baiatule, ca innebunesti de tot! big grin