| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor! as vrea sa va cer sa-mi propuneti ceva filme bune de dragoste sau drama care credeti ca v-au marcat profund sau ma rog, v-a impresionat in anume fel.Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

Remember me
The Last Song
Letters to Juliet
Ghost
Dear John
Water for elephants
When Harry met Sally
Someone like you
Notting Hill
A Good Year
Dirty Dancing
P. s I love You
Love and other drugs
Chloe
It's Kind of a Funny Story
I am number four
The Notebook
A little bit of heaven
When in Rome
What happens in Vegas...
The Edge of love
Music and Lyrics

| ピンク a răspuns:

The Titanic, Jurnalul, Clannad, Clannad After Story, Kanon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

In topul filmelor care m-au marcat este "Titanic" (Doamne, cat am plans)

Urmeaza:

The Hunger Games (momentan sunt innebunita dupa acest film. poate ideea m-a marcat.)

Twilight

Inception (m-a impresionat intr-un anume fel...nu stiu din ce cauza, dar...bine, una dintre cauze ar fi Leonardo DiCaprio..joaca fenomenal)

Shutter Island

A walk to remember

The woman in black

The Lord of the rings

Pirates of the Carribean

Eu, de fapt, ti-am enumerat filmele mele favorite, care, cred eu, m-au marcat...

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Unul singur: "Koizora", este japonez.
Am plans in hohote la el, pur si simplu minunat, e unul dintre putinele care m-au impresionat pana in maduva oaselor, superb! happy

| SunshineLove14 a răspuns:

Twilight
Remember Me
Water for Elephants
Red Riding Hood
The Last Song
Wutering Heights(este o ecranizare a romanului,, La rascruce de vanturi". Nu l-am vazut, dar am citit cartea si e foarte frumoasa. Mi-a fost recomandata ecranizarea din 1992).
Another Cinderella Story
Valentine's Day
Titanic
Mi-a fost recomandat de o colega si,, A walk to remember".
Sper ca te-am ajutat.