| anonim_4396 a întrebat:

Fiindca ma plictisesc in carantina, m-am decis sa-mi fac cont de Netflix. Am incercat azi-dimineata. Am bagat toate datele ca la carte, n-am omis nimic. Toate corecte, datele de pe card etc. Cardul meu e in lei, dar nu e o problema asta pentru ca cunosc persoane care si-au facut cu cardul in lei, desi plata e in euro. Problema e ca imi zice ca ceva e in neregula. Am mai incercat odata peste cateva ore si n-am reusit. Pe urma am mai incercat de vreo 2-3 ori si tot la fil imi zice. Care o fi cauza?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fa si tu o poza.

| brokxy a răspuns:

Esti sigur ca ai trecut corect codul ala de pe cardul de credit?

| anonim_4396 explică (pentru brokxy):

Da