| Skittles19 a întrebat:

FUNDA!

Cand eram mai mica am vazut pe Pro TV un film horror, dar imi amintesc foarte putin din el. Imi amintesc ca era vorba despre o fetita care locuia cu tatal ei (mi se pare ca el era divortat). Imi aduc aminte ca fetita omora diverse persoane si le punea in cada. Ea nota totul intr-un caiet pe care il ascundea in noptiera parca. Cand tatal sau a descoperit aietul fetei, a chemat o psiholoaga (mi se pare) care i-a adus fetei un buchet de gerbere de toate culorile, dar aceasta a omorat-o si a pus-o in cada. Nu mai stiu cum s-a terminat filmul si nu stiu daca a povestit corect.
Va rog, imi poate spune si mie cineva cum se numeste acel film si unde il pot vedea? Am mare nevoie de el.

Astept raspunsuri.
Pa, pa!

2 răspunsuri:
| MrBlueEnergy a răspuns:

Este un film psihologic-horror, se termina ceva de genul ca fata este vindecata pana la urma insa in final iar gaseste un mort in cada. Cum se numeste filmul nu-mi mai amintesc nici eu.

| Skittles19 explică:

Da, parca asa era. Multumesc oricum si sper ca sa gasesc filmul.
Pa, pa.