| YukyTsukiyomi a întrebat:

Buna funda vreau cat mai multe animeuri faine vazut de voi in afara de Vampire knight/guality Special A, Naruto/naruto shippuden, kaichou wa maid sama clannad/clannad afetr story ca astea le-am vazut eu :X vreau cv de genul dragoste intre o fata si un baiat

Răspuns Câştigător
| tenshi261 a răspuns:

Tokyo mew mew, shugo schara, la corda d'oro, pretear, neo angelique abiss, itazura na kiss(asta-i faina), kamikaze kaitou jeanne(si asta), full moon wo sagashite, ginban kaleidoscope, skip beat, bokura ga ita, uta no prince-sama(sa o vezi si pe asta)
nu ti-am spus da unele dintre ele nu au sub. in romana... daca vrei sa vezi despre ce e vorba intr-un anime scrie pe youtube animeul amv si vezi
funda plsspuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Bleach, Soul Eater.

| DORICE a răspuns:

The Death Note, dar nu ii stiu denumirea in japoneza.

| NicoleB a răspuns:

Eu iti sugerez urmatoarele: Vampire Knight, Lovely Complex, Nana, Inuyasha, Nana, Paradise Kiss, Death Note. Mi s-au parut interesante si cu mana la gura. kiss

| Adara a răspuns:

Intra pe
http://desene-animate.rascuplans.ro/
http://anime-ro-sub.net/

vei gasi aici mai multe si din mai multe categorii

| Madap a răspuns:

Inuyasha,gravitation,paradise kiss
astea 3 sunt favoritele mele:X