| deny a întrebat:

Buna ieri am vazut un film pe prima tv si nu il gasesc l-am cautat si pe programul de duminica si nu il gasesc
din cate am inteles era vorba despre o femeie care a iesit de la inchisoare si si-a reinceput liceul si tatal ei era in coma si mama ei a murit
am vazut doar inceputul si stiu ca era parca 12-1 noaptea cand l-am vazut
stie cineva cum se numeste?

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Pe 16 site-uri am căutat, dar în afară de "Iubiri secrete" de la 23:00 la 02:00 nu am găit nimic... Părerea mea e că te-ai uitat pe alt canal...

| deny explică (pentru angel74dm):

Stiu ca nu este in program ca am cautat si stiu ca, cand punea reclama era aia WE LOVE TO ENTERTAIN YOU

| angel74dm a răspuns (pentru deny):

Mda... Numai că reclama aia e brand-ul Prima TV, deci este în fiecare zi difuzată...

| deny explică (pentru angel74dm):

Am gasiiit! yeey asta e dar nu stiu de ce nu apare in program
http://www.primatv.ro/filme/ani-de-liceu-la-varsta-a-doua.html

| claudiu89 a răspuns:

Http://tv.acasa.ro/program-tv-prima-tv/15-octombrie-2011

ieri nu o fost film la ora aia, de ai sti ceva actori, in ce filme au jucat, ar fi mai usor, ti-am pus programul din 15 oct, a fost un Film - After Storm sau Dupa furtuna.