| bonniem98 a întrebat:

Imi poate povesti cineva filmul "The Ring"(Avertizarea)?(de preferat cineva care l-a vazut si nu un rezumat luat de pe net). Multumesc.

Răspuns Câştigător
| HaiAjutamaCaSaTeAjut a răspuns:

Sunt 2 parinti, totul incepe cu o caseta care e blestemata cred, orice persoana se uita la aia iese o fata dintr-un put, acea fetita a ajuns acolo pentru ca mama ei a aruncato cand era mica acolo ia pus un sac pe cap si a aruncato fetita probabil a vrut sa se razbune. Tot acest secret il descopera o femeie care dupa ceia se duce la casa unde era fetita se duce acolo cu un vapor unde era un cal intr-un handbal de transport pentru cai(sau ce este) calul o ia razna dintr-o data si sare il mare acolo moare pentru ca nimereste la elecia motorului meintinez ca calul acela era ar unei fetie. Fata ajunge acolo la casa aceia unde era un om care nu prea vroia sa vorbeasca cu acea fata dar a reusit pana la urma apoi s-a dus intr-un hambar mare unde a descoperit ca era in pod o camera pentru fetita unde era un pat un tv si pe perete desenat cu copac parca de aceia se auzeau sunete de cai cand aparea fetita parca, dupa ce fata zice ca a rezolvat misterul acea fetita apare in casa in care era iubitul aceleia(apare din tv) si il omoara.
Scz cam atat imi aduc aminte, daca locuiesti la tara si ai fantana(put) nu te uita pentru ca se inimereste sa treci seara pe langa el si ai impersia ca e aia acolo, eu si acum ma gandesc la aia cand trec pe langa fantana.
Daca vrei uitate o sa iti placa pentru ca e plin de mister daca esti un adevarat fan al filmelor horror nu o sa te sperie.
Daca ai vazut prima parte toti vedea si a 2 parte pentru ca au aparut ambele.

Si iti mai recolamd un film care are 2 partin "The Human Centipede" a 2 parte este alb negur pentru ca regizori au zis ca este prea scarbos ce se vede acolo color, oricum este super si asa. Mai ales ca in a 2 parte acela incearca sa lipesca 12 oamnei dintre care o gravida care reuseste sa fuga pentru ca lesina si apoi isi revine si fuge cu sangele iesindui din burta, la final o sa ai o supriza la a 2 parte. UITATE LA ACESTE FILME

| bonniem98 explică (pentru HaiAjutamaCaSaTeAjut):

"cu sangele iesindui din burta"? foarte.....interesant...(daca nu te-ai prins eram retorica)

1 răspuns: