| Deasonyka a întrebat:

Imi pote da si mie cineva lista completă a personajelor din telenovela FRUCTUL OPRIT? De exemplu:
Roxana Baicu-Popovici (Carmen Tănase) >~~ Este mama Sonyei (Michaela )
Tudor Caragea >~~ Sotul Sonyei
Hellen >~ Dădaca nu X. s-a.m.d. Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| alex15ccc a răspuns:

Michaela Prosan - Sonia Caragea: O femeie, frumoasa, misterioasă, enigmatică, care decide să se căsătorească cu un bărbat pe care îl respecta și apreciază, dar nu îl iubește foarte mult. Fire independentă, încăpățânată și sigură pe ea, Sonia acceptă cu greu sfaturile celor din jur.[4]
Petru Păun - Alexandru Iova: Finul lui Tudor, rămas orfan de la o vârstă fragedă, și crescut în familia Caragea, Alex este un tânăr cuceritor, mereu prezent în viața mondenă, inteligent, dar leneș și delăsător. Are tendința să schimbe femeile ca pe șosete. Este arogant, neserios și nu știi niciodată ce simte cu adevărat. Viața lui se schimbă complet atunci când o întâlnește pe Sonia, noua soție a lui Tudor.[5]
Adrian Titieni - Tudor Caragea, sotul Soniei
Carmen Tănase - Roxana Baicu Popovici, mama Soniei si Silviei
Cristina Ciobănașu - Ana Caragea, fata lui Tudor
Alina Chivulescu - Helen Descamps, dadaca
Vlad Gherman - Ioan Popa
Adriana Trandafir - Lina Boască
Marian Râlea - Vasile „Sile" Boască
Tudor Roșu - Petru Caragea, fiul lui Tudor
Bogdan Iancu - Petru Caragea, fiul lui Tudor in sezonul 2
Ana Ciontea - Margareta Caragea, sora lui Tudor
Doru Ana - Dan Lăzărescu, tatăl lui Mihai
Adriana Șchiopu - Rodica Lăzărescu, mama lui Mihai
Alina Pușcaș - Silvia Lăzărescu, sora Soniei
Conrad Mericoffer - Mihai Lăzărescu, sotul Silviei
Doinița Oancea - Tanța
Cosmina Dobrotă - Katia, mana dreapta a Roxanei
Ana Crețu - Camelia Boască
Mădălina Anea - Ella Voicu
Vlad Vîlciu - Alin
Mihai Călin - Mircea Adam
Virginia Rogin - Doina Ursu
Paul Chiribuță - Traian Baicu Popovici
Mădălina Craiu - Mara Caragea
Cătălin Cățoiu - avocat Liviu Marga
Constantin Zamfirescu - Morego Caragea
Liviu Vârciu - Costică
Bogdan Stanoevici - Marius Cristescu un Monte Cristo al acestor timpuri, un om care a trăit foarte multe lucruri, nu neapărat bune, și care și-a construit cea de-a doua parte a vieții cu un scop foarte precis
Ioana Blaj - Iza o femeie independentă, axată pe partea profesională, care pune cariera mai presus de sentimente
Bogdan Albulescu - Adrian

| Deasonyka explică (pentru alex15ccc):

Nu prea ai detaliat 100% dar am inteles in mare parte! Ideea e ca nu am urmărit filmul de la inceput sad L am văzut dupa episodul 10 15 gen si nu prea stiu povestea de la inceput

| alex15ccc a răspuns (pentru Deasonyka):

Cred ca il poti urmari pe net, online

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Unii dintre acestia au jucat si in lectii de viata chiar!

| KarimIonuț11 a răspuns:

Ce treabă ai tu cu ei?