| anonim_4396 a întrebat:

Bună,îmi puteți da niște filme de groaza care seamana cu
-Carantina
-REC 2?
Mulțam, fundiță!

Răspuns Câştigător
| KnowelsMarilyn a răspuns:

Pe site-ul www.990.com poti gasi filme super tari horror dupa anii "fabricatiei". aici poti vedea orice film vrei, sigur il vei gasi.Ti-as recomanda Evil dead sau noul film din 2013 MAMA. sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| geo189 a răspuns:

Evil Dead

| gabytzu707 a răspuns:

Umbrella,wrong turn 1, 2, 3, 4

| sabin89 a răspuns:

Mai, sunteti ingrozitori! Ce tot aveti cu filmele astea de groaza? Voua filme frumoase nu va plac? Scuze ca m-am revoltat asa, dar eu nu pot sa inteleg asta. Poate sunt eu gresit, mai stii? De fapt, fiecare are gusturi diferite. Si trebuie sa respectam gusturile oamenilor;-)

| selenutza a răspuns (pentru sabin89):

O_o

| karllacristinna a răspuns:

The eye
Constantine
Misterul gemenilor(The Unborn)
Children of the corn(Genesis, Revelation)
Hansel si Gretel: vanatoare de vrajitoare
Jennifer's Body
One Missed Call
The Omen
Silent Hill