| Badgirl99 a întrebat:

imi puteti da cateva filme de dragoste cu adolescenti va rog?

8 răspunsuri:
| rawrrrrrrrrr a răspuns:

A walk to remember, The last song, Charlie St. Cloud, Dear John, The Vow, The Lucky One.

| Badgirl99 explică (pentru rawrrrrrrrrr):

Le-am vazut pe toate in afara de "Dear John" si The Lucky one" multumesc!

| DennuJtkd a răspuns:

Cadet Kelly ( A doua casatorie a mamei sale mai aduce o schimbare in viata lui Kelly (Hilary Duff): trebuie sa se mute si sa mearga la scoala militara. Numai ca aceasta scoala, unde toata lumea este atat de serioasa si de severa, nu prea este pe placul ei. Incearca insa sa faca fata de dragul mamei sale, a noului sot si...a unui baiat foarte dragut.)

| DennuJtkd a răspuns:

Sydney White ( Sydney de-abia a intrat la colegiu si primul lucru pe care-l face este sa mearga la sediul fratiei din care a facut parte si mama sa. Dar, cand vede ca fratia nu mai are prestanta de odinioara, isi gaseste camin alaturi de sapte tocilari, tinta batjocurilor intregului colegiu. Cu ajutorul noilor sai prieteni, Sydney o va provoca pe uracioasa regina a campusului si va incerca sa o detroneze)..., Greta ( este vorba despre o fata care se indragosteste de un baiat care lucra cu ea ca bucatar iar bunicii sai vroiau sa ii desparte insa au facut relatia mai stransa:* ) mai sunt si Camp Rock` Si high School musical` bine. cred ca le-ai vazut :* sper ca te-am ajutat big grin

| DennuJtkd a răspuns:

Cadet Kelly, wild child. :X :d pe acestea le-am vazut eulove struck sper ca iti plac

| Badgirl99 explică (pentru DennuJtkd):

Multumesc scumpa :*

| DennuJtkd a răspuns (pentru Badgirl99):

:*