| simina96 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva filme horror gen prom night, p2?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Don't hang up, The other side of the door, 31, The Purge 1, 2, 3 (nu sunt chiar de speriat, dar mie mi-au placut mult), Ouija Board, Rings (are o poveste mai incalcita, sper sa il intelegi), Train to Busan, Lights out, Lake Eerie, Day Z: Apocalypse (e preferatul meu), The conjouring 2, Annabelle, Jesabelle (tot cu o poveste mai incalcita si am ramas cu frica sa stau in cada dupa. O sa vezi de ce laughing ) Paranormal Activity (muuuulte jumpscare-uri ) si am mai multe, de groaza. Daca vrei sa ti le zic imi trimiti mesaj. Sper ca te-am ajutat!

| simina96 explică (pentru devilshelp):

Multumesc pentru răspuns! Cateva dintre ele le-am văzut, iar de altele din lista am auzit dar nu m-am uitat.M-ai salvat am la ce sa ma uit în seara asta laughing

| devilshelp a răspuns (pentru simina96):

Cu placere laughing

4 răspunsuri:
| TheDarkDragon a răspuns:

The woman in black, insidious, the conjuring, the exorcism of emily rose (nu e chiar horror dar merita vazut), the ring, annabelle, jessabelle, the possession.Astea sunt foarte cunoscute, probabil pe cateva cel putin le stii, dar daca nu, uita-te, sunt super.

| Jrr_Cosmin_1995 a răspuns:

Paranormal activiti, insidious capter 3, the ring, the hell