| Potterhead77 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie ceva serial sau film care sa semene cu Riverdale?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea găsești asemănări, fiecare serial e super in felul său, tu alegi ce anume iti place:
Outer Banks (2020) The Rain (2018-2020), Twisted (2013-2014),Elite (2018-), The Society (2019-), Nancy Drew (2019)
Vezi si lista de aici: https://bestsimilar.com/movies/41777-riverdale

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Elite, Deadly Class

| mold47741 a răspuns:

Daca ti a placut Riverdale, iti recomand Pretty Little Liars deoarece are un plot twist foarte fain, si e vorba tot de adolescenți, si nu se reflecta neapărat asa de tare cu riverdale, dar cred ca ti ar placea