| Gabii a întrebat:

imi puteti recomanda si mie un film in genul A cinderella story sau Another cinderella story

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A walk to remember. E de dragoste.Asemanarea ar fi ca in ambele filme tipii de care se indragostesc ele sunt mai populari.Cu si fara asemanari e bun.happy

9 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Nu am vazut filmul ala... dar iti zic sigur ca "A walk to remember " e un film super misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sydney White si cei sapte tocilari;
Princess Protection Program.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi Raise your voice(cu hilary duff), 17 again, what a girl wants, step up.cauta si tu pe google filme adolescenti, si cauta detalii despre film, vezi daca te-ar interesa si daca da, vizonare placuta!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

The clique
Stick it - aiii...imi place muult:X

| Mony_4137 a răspuns:

Travelng pants 1

Travling pants 2

Princes program protect

27 dresses

material girls

New York time

what a girl wants

Blonde and blonder

Sydney White

White chicks

Bride wars

Răspuns utilizator avertizat
| Summer_1837 a răspuns:

Angus thongs and perfect snogging

Picture this

She's all that

Mean girls

Wild child

The Clique

Rapeste'mi inima

Bring it on. Fight to the finish

happy

| LauRaa_3855 a răspuns:

Princess Protection Program

| lavygirl94 a răspuns:

Da.de exemplu "petrecere in pijamale"mie mi-a placut foatre mult si la fel ca si tie imi plac tot aceste genuri de filme sper ca ti-am recomandat ceva bunwinking