| ForeverAB2UTY a întrebat:

Imi puteti spune cate episoade are serialul Dream High?happy. Dar Dream High 2?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sez 1 are 32 ep, iar sez 2 are 1 pana acum pentru ca ink se filmeaza.

| ForeverAB2UTY explică (pentru anonim_4396):

Daca nu te superi imi poti da un link unde pot vedea sezonul 1? Funda big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna din nou! mai stii care este problema? k aici nu ma lasa sa dau link catre un site anume,nu stiu'de ce,dar uite faci asa:intri p vplay,cauti colectii,vezi k trebuiesa scrie undeva in stanga sus iar in casuta de cautare dai search dream high,scrii tu aqlo. daca vrei fa-ti cont,e totul fain aqlo, super seriale! sa imi zc daca ti-a folosit, pup!

| ForeverAB2UTY explică (pentru anonim_4396):

Am cont big grin mersii mult de tot:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.vizionare plaqta la serial!big grin