| Anna98Anna a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce s-a intamplat aseara in "Triumful Dragostei"? nu m-am putut uitacrying...multumesc!

2 răspunsuri:
| deny1695 a răspuns:

Victoria si-a facut in cele din urma curaj sa ii spuna lui Osvaldo despre trecutul ei, dar acesta fiind obosir, a adormit si nu a ascultat nimic.Padilla continua sa il sfatuiasca pe Fede sa o lase insarcinata pe Fer, ba chiar ii da bani sa o duca la un hotel de lux, insa ea nu vrea, de aici pornind o cearta care se termina cu o bataie intre Fede si gradinar.Don Guapo laughing si Cruz afla despre Linda ca il inseala peJuanjo, avertizand-o ca daca nu ii va spune singura lui Juanjo ce se intampla, ii vor spune ei.Victoria este chemata de mama parintelui pentru a vorbi cu ea, iar acolo observa ceasul lui Fer si isi da seama ca Padilla l-a furat.La sfarsit, parintele se duce acasa la Maria Magdalena, dar acolo se intalneste cu sotul ei care reuseste sa il bage pe preot in spital.
Cam asta s-a intamplat. Sper sa intelegi.happy

| aAnutza a răspuns:

Pai:Victoria era in pat cu Osvaldo si a incercat sa-i spuna secretul ei,dar el a adormitlaughing si a vorbit singura.Dimineata i`a reprosat asta, apoi au inceut sa se certe si Max a intervenit. dna Bernarda a sunat`o din nou si a amenintat`o si i`a spus ca o asteapta la ea. Victoria s`a dus si acolo a vn si Padilla (sau cum il cheama) si cand a intrebat Bernarda de unde se cunosc el a zis ca au fost amanti. apoi a aparut si Maria Desamparada. Victoria a luat`o deoparte si i`a zis sa se fereasca de Bernarda si sa nu aibe incredere in ea, iar Bernadra i`a spus acelasi lucru despre Victoria.
Nati i`a sp Lindei ca nu face bine ca se vede cu Osvaldo.pentru k el o tine doar sa se foloseasca de ea.cand are nevoie de ***** si apoi se intoarce la sotia sa pe care o iub si uita de ea(Linda). apoi a venit Juanjo si i`a spus ca vrea sa se casatoreasca cu ea si ea i`a spus ca o sa vb altadata. Cruz si mosul ala.nu stiu cum il cheama. i`au spus Lindei ca ei stiu ca are un amant si daca nu recunoaste ea asta lui Juanjo o sa ii spuna ei.
Oscar s`a dus la Osvaldo. unde lucreaza si a spus de fata cu ziaristii ca stie ca are o amanta si ca lucrurile nu vor ramane asa.
Padilla il pune pe fisu` sa o lase pe Fer insarcinata, sa o duca la un hotel si s`o imbete.se duce la Fer si stau in masina.in curte,unde incearca sa o seduca, ea opunandu`se, iar gradinarul (Cruz) il ia la bataie si Fer se enerveazalaughing.
cam atat happy.
aaa.si Victoria ii vede pe Max si pe Maria ca se saruta.si il cheama pe Max sa ia cina cu ea si sa vb cv important.
Ramane de vazut ce, in episodul de diseara happy