| Anna98Anna a întrebat:

Imi spune si mie cineva ce s-a intamplat aseara in "Triumful dragostei"? Caci nu m-am putut uita sad
dau

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Mai multe! Ce imi amintesc eu, din cate m-am uitat: Guilermo s-a luat aproape la bataie cu Osvaldo, din cauza ca Guilermo i-a spus in fata ca are o amanta adica pe Linda.Linda nu a fost primita ca fotomodel la casa de moda a Victoriei din cauza Antonietei si celuilalt angajat de acolo, unul slabut[am uitat cum il cheama] pentru ca o urasc pe Linda din cauza ca se baga in relatia lui Osvaldo cu Victoria.Cruz a fost primit in grupul pompierilor, ca incepator.Mama preotului era sa dea cu masina peste masina Victoriei pentru ca vrea sa o omoare din tot sufletul,Victoria a coborat din masina si s-a dus la ea, baba i-a zis ca Tomasa a plecat de acasa, cand de fapt a ars-o in semineu.Cam atat imi amintesc, eram cam somnoroasa aseara cand m-am uitat.

Numai bine!

| Liily a răspuns:

Hey.pai din cat mai uitat si eu Guillermo i-a zis in fata lui Osvaldo ca are o amanta si s-au certat.S-a intors Ximena din Franta si s-a culcat cu Guillermo.Max a cerut-o in casatorie pe Maria dar ea nu a acceptat deoarece nu vroia sa faca asta in ascuns, Linda era suparata ca nu ii raspunde la tel Osvaldo.si in mare cam atatbig grinbig grin

| love_2123 a răspuns:

O venit o fata ximena care o fost iubita lui max
max o ceruto pe maria in casatoria da fara sa stie fam lui si maria nu o accept ca o zis ca sa o accepte familia lui intai
victoria o vrt sa o angajeze pe linda ca model da filippino o zis ca sa no acceptee ca model asa ca a angajato ca si makeup