| Invictusman a întrebat:

Bună. Îmi spuneți și mie un film horror nou interesant?
Acord fundă.

Răspuns Câştigător
| Vasilicamosbatran a răspuns:

Ieri de ex. m-am uitat la un Film. Se numea "Alone",! Filmul urmărește un tânăr care se baricadează în apartamentul său în timpul unei apocalipse zombie.
Filmul e lansat in 2020.

14 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 20 minute | Converseboy a întrebat:
Bună. Îmi spuneți și mie un film horror nou"

m-ai pierdut la "nou"
nu vrei si o limuzina, niste flori, eventual un harem mic de 40 de virgine?
ca nu am mai vazut un film horror BUN de ani buni

poate sunt eu de vina, ca sunt prea blazat, dar ultimile filme "horror" erau asa de penibile ca mai aveam un pic si adormeam de atata plictiseala

| Invictusman explică (pentru Zuzu1991):

rolling on the floor blanaos

| Invictusman explică (pentru Zuzu1991):

Ai dreptate, desene animate pe fata.

Răspuns utilizator avertizat
| Invictusman explică:

Nu mai ma uit man la TV de cevs vreme, nici nu știu dacă mai îmi funcționează TV - UL rolling on the floor

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Apare The Conjuring 3 pe 4 iunie! Mie mi se pare interesant!

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Ce îți mai trebuie filme când ai aici la îndemână pe TpU toate genurile. laughing

| Pamanteanul a răspuns:

Nu face bine la pensionari la inima, mai bine ai vedea o știre sau un film de comedie.