| Popanamaria a întrebat:

Bună imi spuneti va rog frumos ceva film gen " The Vampire Diaries, Twilight " cel mai bun film primește funda. Mulțumesc frumos!❤❤

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

True Blood
Saga Amurg
Being Human
Blood ties
Buffy the Vampire slayer
From Dusk Till Dawn.

5 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Daca vrei serial cu fantome : Ghost whisperer sau American Horror Story. Daca vrei cu varcolaci: Teen Wolf.
Daca vrei ca vrajitori/vrajitoare : The Secret Circle si Nowhere Boys

| Doaranonima a răspuns:

Teen wolf (daca te uiti si ai sa te îndrăgosteste de actorul Derek, iti dau vestea proasta ca in realitate e gay! crying )
Supranatural
Legend of the seeker
M am uitat la toate si sunt suuuper. Bine inteles ca m am îndrăgostit de fiecare data.

| Popanamaria explică:

Mulțumesc frumos! kiss kiss kiss