| Zulicious a întrebat:

Buna :*! Intrebare mai mult pentru fete. Ce film va impresionat atat de tare incat ati plans cand l`ati vizionat?

25 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

A walk to remember
Titanic
Twilinght
si poti incerca filmele indiene sunt foarte lacrimogene

| Hikari a răspuns:

Buna.
1. One Litre Of Tears.(film japonez in care este vorba despre o fata care se imbolnaveste de o boala incurabila).
2. Titanic. ( cred ca il stii ).
3.Hachiko.(despre un caine care crede-ma am plans destul de mult).
Numai bine!

| corny04 a răspuns:

Buna happy
Filmulo care m`a impresionat a fost "Minus 25 de grade". Ra vorba de niste caini husky care trebuiau sa supreavietuiasca in Antarctica de unii singuri.
Bine ca a avut un final fericit whew!

| corny04 a răspuns (pentru corny04):

Scuze de greselile de scriere laughing

| AlexiaClaudia a răspuns:

Titanic

| Sarah15is a răspuns:

Filmul :Isus Hristos, mi-au dat lacrimile putin la varianta frumoasa, dar este si o varianta sangeroasa am vazut doar o mica segventa si mi-a venit sa plang.

| Sarah15is a răspuns:

Filmul patimile lui Isus ma refer dar si filmul cu Isus Hristos ( varianta aceea sangeroasa) care a fost foarte criticata.

| valeria4u a răspuns:

Categoric Titanic :X

| Kyrie a răspuns:

Sunt baiat si tind sa cred ca gusturile si emotiile mele tind spre perfectiune in comparatie cu ambele sexe ca logica de rand

Pe mine nu m-a facut nici un film sa plang vreodata, poate putin trist de la filme de aventuri gen Edward Scissorhands etc

Decat animeurile imprima emotiile cu adevarat in sufletul oamenilor cu exceptie animalelor care tind sa creada ca sunt oameni, animeurile chiar daca nu sunt adevarate, sunt o lume plina de fantezii, melancolie, drama, comedie etc

Mai scurt, MOVIES SUCKS, animeul ramane in top, bafta big grin

| anonim4565 a răspuns:

Hatchi(un film fain cu un caine credincios)

| Tynnna a răspuns:

Nu cred ca mai e nevoie sa mentionez Titanicul, ca majoritatea fetelor plang la el big grin m-a mai impresionat The Gladiator, Avatar.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

E Manga tongue
Elfen Lied

| Hikari a răspuns (pentru 愛LeEu愛):

Ai plans la Elfen Lied?:O

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru Hikari):

Da, la sfarsit, chiar daca e manga, e tare super. Merita vazut! happy

| Hikari a răspuns (pentru 愛LeEu愛):

Stiu l-am vazut si eu numai ca este destul de sadic laughing.

| xxdrgn a răspuns:

Buna!^^
Chiar ieri am vazut un film care m-a impersionat pana in maduva oaselor si m-a facut sa plang in hohote. Filmul se numeste "Koizora", este japonez, iar cu ocazia asta ii multumesc si Annei, fiinda ea mi l-a recomandat! Merita sa te uiti la el, e o poveste impresionanta. happy

| eluboy13 a răspuns:

Pai si eu am plans la un film.
Goal 3, ma marcase filmul ala!

| pufyy a răspuns:

A walk to remember

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! pe mine m-a impresionat filmul A WALK TO REMEMBER dar bineintel si mai multe filme indiene (O FLOARE SI 2 GRADINARI, LANTUL AMINTIRILOR )

| andreea16a a răspuns:

Titanic

| PattyxPaty a răspuns:

Titanic crying

| Kiddu4Strange a răspuns:

Titanic e cel mai bun film, bineinteles pentru mine, mie imi place mult.

| mogaldeataaaaa a răspuns:

Polly( ala cu un papagal care isi cauta stapana)

| Tynnna a răspuns (pentru mogaldeataaaaa):

Wow! am vazut si eu filmul asta! chiar impresionant. si acum ca citesc mai multe comentarii imi amintesc de The notebook, A walk to remember si sunt sigura ca sunt multe altele la care am plans, dar de care nu imi amintesc acum.

| mogaldeataaaaa a răspuns (pentru Tynnna):

Foarte frumos filmul si chiar cum ao spus tu impresionant.