| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care se uita la anime, in special cei care au vazut Death Note sau Tokyo Ghoul. Cum erau? nu erau prea horror?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

L-am vazut mi-a placut Death Note, personajul ala arata cam ciudat, dar nu era nimic de groaza

| Justme1997 a răspuns:

Nu prea, în afară de moaca lui Ryuk din Death Note și scenele cam sângeroase din Tokyo Ghoul, nu erau cine știe ce horror

| PumpkinDoll a răspuns:

Nup,era mai mult Gore si psihologic, TG.DeathNote nu l-am vazut. Daca vrei horror uita-te la Another, GhostStories, Shiki

| CVane a răspuns:

Nu erau deloc din ce imi amintesc.

BTW iti recomand Death Note este foarte bun.

| D3I3 a răspuns:

Nu, pana si Ryuk e adorabil. Mai mult te enervează dependenta lui Light de a fi stăpânul lumii.