| YumiSukinanda a întrebat:

la pariu cu viata andrei si ioana sunt frati? sau ce s-a intamplat cu fumiile lor? atunci daca sunt frati de ce se saruta? sunt tare confuza va rog ajutati-ma sa inteleg! funda!

7 răspunsuri:
| Bebitssaa a răspuns:

Ciao. Pai sta cam asa : ei au fost schimbati la nastere. Nu sunt frati. Asa zic intre ei. Deoarece sau nascut in aceashi zi, cineva i-a schimbat. Pricepi? FUNDOCA ~!

| Bebitssaa a răspuns:

A, si da am uitat ceva, ei sunt iubiti. love struck

| anonim22378 a răspuns:

Nu sunt frati, sunt inversati ...parintii ioanei sunt ai lui andrei si parintii lui andrei sunt ai ioanei

| RoseJ a răspuns:

Nu sunt frati, la nastere s-a produs un incendiu in maternitate si au fost schimbati, iar acum au aflat si... parintii lui andrei sunt de fapt parintii lui ioana si tatal lui ioana este a lui andrei. sper ca ai inteles ce am vrut sa spun.

| crinanarcisa a răspuns:

Si eu am incepu sa urmaresc aseara dar nu stiu nici eu sunt frati gemeni sau ce daca sunt nascuti in aceas zi si sunt farati?

| floripufi a răspuns:

Buna si tie.La pariu cu viata andrei si cu ioana sun frati.Dar se saruta deoarece nu stiu ei ca sunt frati.Si anca e sora lu ioana si a lu andrei dar ei nu stiu chestia asta.Anca si ioana se inteleg foarte bine ele se cred cele mai bune prietene dar nu sunt.Sunt surori.

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns (pentru floripufi):

Heii happy Nu sunt fratihee hee Au fost inversati doar.winking Dar oricum,