| xXx_6498 a întrebat:

Buna la totii, imi puteti spune si mie niste filme horror care sati inghete sangele cand te uiti la ele sa nu mai poti nici respira va rog mult vreau sa-mi spuneti cele mai horror filme de groaza din lume va rog mult.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Tarata in iad (in engleza : Drag me to hell)-super tare)
A night mare on Elm street
The Children
Seed of Chucky
Underworld 2
Mirrors 2
Fear House
Exorcistul
The Haunting In Connecticut
Friday the 13th
The Unborn ( Misterele gemenilor )
Trick’r Treat: Povesti de Halloween
Knife Edge

sper ca te-am ajutat si sper te tii pe picioare la vizionarea lor laughing

8 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Paranormal Activity si Shutter (thai version)

| RS4 a răspuns:

"cele mai horror filme de groaza din lume"? mda, ar fi cateva... tongue

| Jalnic a răspuns:

Ce zici de Drag Me To Hell?

| Alexandruuu3 a răspuns:

Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6 sunte cele mai bune filme de groaza, eu unul n-am putut sa ma ui la ele mi se facuse greata.Mai bine uitate la o comedie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saw 5, 6, the human centipede,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Winne the Pooh http://minilink.ro/bt

| limen a răspuns:

Paranormal activiti ai caze 39

| ct12yuli a răspuns:

Mirrors 2