| mary54653 a întrebat:

Bună, m-am uitat la serialul 13 reason why, și mi-a plăcut extrem de mult. Vreau un serial asemănător.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Serios,chiar nu găseșești seriale asemănătoare, hai că esti tare măi 2 copy-paste.Așa-i când prostia nu doare!
https://www.tpu.ro/filme/seriale-gen-13-reasons-why/

2 răspunsuri:
| hattaramyrsky093 a răspuns:

Seriale asemănătoare cu 13 Reasons Why chiar nu găsești, însă seriale cu adolescențî îti pot recomanda:Riverdale, Damien, The OA, 3%, Beyond, Red Band Society, Finding Carter, Gossip Girl, The O.C., PLL, Raveswood, The 100, The Magicians, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments.

| faramatania a răspuns (pentru hattaramyrsky093):

Serios,chiar nu găseșești seriale asemănătoare, hai că esti tare măi 2 copy-paste.Așa-i când prostia nu doare!
https://www.tpu.ro/filme/seriale-gen-13-reasons-why/

| hattaramyrsky093 a răspuns:

Seriale asemănătoare cu 13 Reasons Why chiar nu găsești, însă seriale cu adolescențî îti pot recomanda:Riverdale, Damien, The OA, 3%, Beyond, Red Band Society, Finding Carter, Gossip Girl, The O.C., PLL, Raveswood, The 100, The Magicians, The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Stranger Things, Eyewitness, Hellcats.