| AnnaSuper a întrebat:

Buna
Ma poate ajuta cineva cu niste filme de dragoste cu scene de sex explicite. Nu vreau american pie.

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am decat 2 filme foarte bune care includ scene de sex explicite pentru ca nu am vazut mai multe, sa imi spui la final daca ti-au placut.
-Basic Instinct (1992) are destule scene si are si o poveste interesanta, o sa iti placa maxim.
-La Cara Oculta(2011) este film spaniol, nu are multe scene dar este foarte bun filmul.
Vizionare Placuta!

3 răspunsuri:
| oz_1736 a răspuns:

Pe P0rnHub se vede tot procesul tehnologic, foarte detaliat. Au niste detalii de te dor mainile

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Am uitat sa specific, filmul Basic Instinct incepe din start cu scena de sex, sunt sigura ca o sa iti placa filmul asta.

| USwinter a răspuns:

Stiu 2 filme de acest gen.AMAR(2017)film spaniol romantic/drama.Sunt vreo 3 scene sexuale dar nu explicite.Nu sunt expuse partile intime(dar este o scena in care se vad sanii unei fete pentru un scurt moment). Totusi acele momente sunt destul de excitante si fara nuditate(sunete, vorbe etc).
Apoi mai este The Lover(1992).Prezinta aventura dintre o adolescenta de 15 ani si un chinez de 27 de ani.Film erotic cu scene sexuale explicite.