Ma poate ajuta cineva?
Era mai demult un film pe ProTv sau Antena 1 nu mai stiu.
Era o femeie care traia pe o insula cu copii ei:O fata si un baiat.Intr-o zi mama lor am murit si au ramas doar ei, si cand au mai crescut s-au indragistit apoi s-au casatorit si au facut un copil.
Stie cineva cum se numeste!

Răspuns Câştigător
| Ancaaa23456 a răspuns:

Se numeste "Intoarcere la Laguna Albastra". Dar iti sugerez sa vezi si primul film, este aproape la fel cu acesta, se numeste "Laguna Albastra". Sper ca te-am ajutat!

Le stiam pe amandoua dar nicioadata nu prea l-am inteles pe primul.

4 răspunsuri:
| abcdc a răspuns:

Laguna albastra, dar filmul cel vechi, pentru ca au scos un nou film la fel

Si..imi mai poate da cineva linkul de la Intoarcerea la laguna albastra?