| Irina_Denisa_1998 a întrebat:

Buna ma poate ajuta si pe mine cineva cu o subtitrare in limba romana pentru Snow White (2001)? happy Am nevoie pentru mama mea big grin

5 răspunsuri:
| KanameKuran a răspuns:

Salut, daca nu ma insel, poti gasi filmul dublat in romana, trebuie doar sa il cauti.

| Sn4k3 a răspuns:

O sa iti trimit un mesaj cu link-ul.

| Aslam a răspuns:

Pe acest site gasesti filmul online dublat in Romana. :D

http://www.ideseneanimate.com/......omana.html

| TheAndi22 a răspuns:

Poti gasi pe internet foarte usor daca cauti : Subtitrare romana Snow White sau orice altceva asemanator.

| Vlad617 a răspuns:

Am nevoie de numele de la fisierul video-ului ca sa pot cauta subtitrarea corecta.