| unknown12 a întrebat:

Mă uitam când eram mai mică la un serial, la televizor, intre anii 2014-2016 -cred ca era-. Se termina destul de târziu pe la 11, 12. Stiu ca era cu o tipa (eu țin minte Mila Kunis, dar aparent nu e ea), mă rog, tipa se muta undeva la țară și se întâlnește cu ceva bărbat și se îndrăgostesc, e destul de complicata povestea. Îmi aduc aminte și de ceva tipe lesbiene și un tip pe nume Meatball(chiftea). A, da, cred ca tipa era și veterinar sau ceva de genul. Vă rog mult să-mi spuneți dacă știți serialul sau dacă țineți minte măcar un actor din serial. Mulțumesc muult!

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe ce canal TV a fost?

| unknown12 explică (pentru floresdemayo):

Ammm... nu mi amintesc prea bine, dar cred ca era unul din canalele pe care acum se dau tot felul de telenovele spaniole, probabil happy tv. dar filmul era productie americană