| Ooooooooooooooo901234 a întrebat:

Nu știți cumva dacă Avengers Endgame va fi relansat și în România?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate pe Netflix sau HBO, că în cinema nu prea cred, sincer.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns (pentru Celcestietot):

Forum Film România. Asta este distribuitorul. Filmul este deja in cinema. Habar nu ai ce vorbesti.

| Celcestietot a răspuns (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Ok, deci inca nu s-a terminat cu vizionarea...

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Distribuitorul este Forum Film România, filmul este deja in cinematografele din RO.

| Ooooooooooooooo901234 explică:

Mă refer la faptul că pe internet scrie ca va fi relansat în cinema pe 28 iunie, cu scene noi.