| bmliohndu a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi stiti serialul acela vechi ce era acum mult mult timp pe HBO "Beastmaster". Cineva are vreo idee unde l-as putea viziona? Nu il gasesc sub nici o forma pe nicaieri

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe AXN mai degraba.
Le gasesti pe Amazon ca sa cumperi DVD-urile cu toate sezoanele.

| TheRealFantasy a răspuns:

Http://putlocker.onl/show/beastmaster/season/1

Sunt toate 3 sezoanele, dar nu au subtitrare. In schimb daca sursa iti permite CC (close captions, adica subtitrari) poti sa le iei de pe YIFY sau SubtitlesHub in engleza/romana.