| Crash94 a întrebat:

Nu ştiu dacă din întâmplare îşi mai aminteşte cineva serialele de pe TVR 2 de prin anii 2006 dacă nu mă înşel. Mi-a revenit în memorie un serial în care era vorba despre nişte copii care călătoreau în timp cu ajutorul unei maşinării, sub formă ovală parcă. Mai multe nu-mi mai aduc aminte. Tare mult mi-ar plăcea să-l revizionez, a făcut parte din copilăria mea, şi a multora din generaţia '90-'94 presupun.
Poate îşi aduce cineva aminte un nume.
Mulţumesc!

1 răspuns:
| Frau a răspuns:

Singurul serial care imi vine in minte este Odiseea Virtuala, care se difuza tot prin 2006, insa nu pe tvr 2 happy