| Catwomen123456 a întrebat:

Poate câțiva din voi știți filmul,, The Kissing Booth".
Filmul asta mi-a plăcut asa de mult încât am început sa plâng ca nu are continuare. Asa ca voiam sa întreb dacă știți filme de genul, cu Highschool Romance și astea. Dar sa nu fie sub anul 2005

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă:The Edge Of Seventeen (2016),#REALITYHIGH (2017),The DUFF (2015),Paper Towns (2015),Love, Rosie (2014),The First Time (2012),dar și Pitch Perfect (2012/2015/2017),Nick And Norah's Infinite Playlist (2008),Angus, Thongs And Perfect Snogging (2008),Dope (2015),American Ultra (2015),Spin Out (2016),Everything, Everything (2017)

| Cosmina361 a răspuns:

BUNA! Incearca "The shape of water"- e si putin sf, "Call me by your name"-doar ca e cu gay, daca nu ai o problema cu lgbt o sa plangi (eu am facut-o), "Mandrie si prejudecata"-este ceva in stil mai vechi dar e super bun si ca in filmul zis de tine, fata de indragosteste de baiatul rau care o indeparteaza(2005), "Remember me"-doar cand ma gandesc plang, cel mai bun film, pe parcurs poti plange de mai multe ori, "Ultimul cantec"-e destul de ok, mi-a placut, o poveste clasica, "Talismanul norocos"-e prea frumos sa fie adevarat, recomand, "The age of Adeline"-e mai mult despre calatoria vietii ei care e sfarsita de iubire, bun film. Sper ca te-am ajutat!

| Movalor a răspuns:

Stiai ca filmul e dupa o carte de pe Wattpad scrisa de o fata de 15 ani? Eu am Wattpad de 4 ani si cand am aflat am fost socata! Ce tare e chestia asta.