| BubblesBlossom a întrebat:

Buna prieteni! Acum 2 zile am va un acvutzut un film pe tvr2 despre o fata care a acident de masina cu fratele ei. Ea a supravietuit, dar el a murit.Si fetei ii placea muzica, insa tatal ei nu o lasa asa ca impreuna cu matusa si mama ei l-au mintit pe tatal ei cum ca se duce la matusa eio luna, dar de fapt se ducea la o scoala de vara de muzica.Si acolo intalneste un baiat draguta care a fost cu o fata, Robin o chema. Are cineva vreo idee cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| deea04ab a răspuns:

Rise your voice! (Fa-te auzit!)

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cauta in program tv(tv mania de exemplu).

| BubblesBlossom explică:

Scz pentru greseli. Apropo pe fata (personajul principal) o chema Terri.