| Theo12445 a întrebat:

Pt fanii Naruto este adresată mai mult întrebarea: imi puteți da va rog un episod(nr pls!) in care echipa 7 lucrează împreuna? Din Shippuden am văzut războiul si cum s au reunit si așa, dar in rest in Shippuden chiar nu am văz...sau măcar echipa 7 cu tot cu Sai. Sa fie si Sakura mai in prim plan!laughing) mersi frumos

Răspuns Câştigător
| stefan563 a răspuns:

Ep 30-50 sua ceva gen can se duc dupa Sasuke sa il recuperezi de la Orochimaru sau ep 4-106 din Naruto mic aproape numai ei apar. Funda

1 răspuns:
| EmSeen a răspuns:

Ai putea vedea examenele chunin episoadele 20-64 din Naruto sez 1