| Sele a întrebat:

Buna ptu :*:*:* spuneti-mii si mie niste filme, seriale de comedie faine. La cele mai faine dau fundita :*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Iti pun la dispozitie colectia mea de seriale TV: 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds" (doar l-am descarcat, nu am apucat inca sa-l vad); 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie" ...si mai sunt inca cateva. Le-am vazut in intregime aproape pe toate. Sunt grozave. Iar preferatul meu este "Desperate housviwes".
Vizionare placuta!

P. S. Toate sunt faine, desi nu toate sunt comediile. Daca n-o sa stii de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj, si o sa te ajut. Numai bine!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Sele, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere! Numai bine!

| Freaky a răspuns:

Seriale : Prietenii tai procinema 2 episoade luni si marti la ora 21. si miercuri si joi procinema 'Poza la minut' tot de la ora 21 2 episoade tongue

| Jump3r a răspuns:

Rush hour 1, 2, 3; Bad boys 1, 2; 50 first dates; Van Wilder; Bruce Almighty; Deuce Bigalow: European Gigolo

| marilena04 a răspuns:

Two man and a half big grin supernatural :p fringe, medioumul, low and order, CSI... depinde ce gen iti place big grin

| DINKLEY a răspuns:

Familia bundy, friends astea is seriale.