| alinzz a întrebat:

Puteti sa faceti un top 15 la replici MO si F. O. C. A? Dupa cum vreti voi si nu de pe youtube sau ceva de genul... Fundita la cel mai reusit

Răspuns Câştigător
| PastilutaExti a răspuns:

1.Apasaaa,Apasa,Apasa...
2.Rontai'mi'ai cucu!
3.Sa sugi o ceapa
4. Daca-o bag pana la cot, oare risc s-o pierd de tot? Bag-o pana la buric poate nu patesti nimic
5.Si daca vorbim mumos, isi da din armura jos?
6. Poate`i tuica, poate`i vin, Poate`i pipi de rechin.
7.Poc o maslina poc o bashina poc o magie facuta`n surdina poc un c***t si`un par pubian despichat uite magia cum s`a`ntaplat
8.Fraguta cu ciocolata si cu frisca amestecata, cu capsuna mica, mica si vanilie zmeurica
9.Care's gatu mati?!
10. Pote`i mata...Sau?! Mata...
11.Eu nu beau ca-s suparat, eu beau ca-s altii fericiti.
12.Ma bate stresu
13.Ai tacuuuut, si mi'ai facut un sandwich
14.Vad o aratare cu mecla de cersetoare gen tampon cu aripioare intre tate are par, din ureche-i curge zar si se apropie mirata transpirand un sos de ceapa.
15.Ce faci FOCA? Legea!

3 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

1.Stiu eu cum sa procedez, la ispite nu cedez.
2.Sa sugi o ceapa.
3.Asa, simplu fara auto? Bine daca numai asa stii
4.Vad o aratare cu mecla de cersetoare gen tampon cu aripioare intre tate are par, din ureche-i curge zar si se apropie mirata transpirand un sos de ceapa.
5. Daca-o bag pana la cot, oare risc s-o pierd de tot? Bag-o pana la buric poate nu patesti...nimic.
6.Ma bate stresu.
7. Poate-i tuica, poate-i vin poate-i... pipi de rechin.
8. Poate-i mata.Sau? Mata.Sau?!
9.Poc o maslina poc o bashina pon un c***t si un f*oc despicat si unite dorinta cum s-a-ntamplat.
10.Un cadou?! Pentru eu?
11.Te tau te feliez, cu talent de decupez.
12.Eu nu beau ca-s suparat, eu beau ca-s altii fericiti.
13.Ce faci FOCA? Legea!
14.fraguta cu ciocolata si cu frisca amestecata, cu capsuna mica, mica si vanilie zmeurica

| Lipicii a răspuns:

-Sa'ti dau foc la cioc!
-Sa sugi o ceapa!
-Rontai.mi.ai cucu!
-Shht Guritza!
-Ai tacuuuut, si mi.ai acut un sandwich!
-Cap de tap!
-Apasa,apasa,apasa, apasa, apasa!

| Pitica95 a răspuns:

-Ma bate stresu!
-Nu te pot lasa te izbeliste, esti fratele meu circuit din circuitul meu.
-Cap de tap!
-Care ma sumonash vere?
-Traznitziar trompi matzu gros!
-Care's gatu mati?!
-Vine'un porumbel cu ceva in gura, o fi un mesaj sau un varf de. ceapa? (asta e luata de la goodies pack3 e personalizata)
-Ai tacuuuut, si mi'ai facut un sandwich!
-Asa simpluu, fara auto, bine daca nu'ma asa sti
-Papa savarina!
-Esti bine mha, sfecla?
-Vad o aratare cu mecla de cersetoare, gen tampon cu aripioare...
Pe cele cu injuraturi le-am lasat deopartelaughing