| kapetanos25 a întrebat:

Buna puteti sa imi ziceti de unde as putea sa cumpar DVD cu filme originale?
Dar sa nu fie pe net. Daca se poate si niste linkuri.

Răspuns Câştigător
| treideca44 a răspuns:

Nici eu nu prea inteleg ( sa nu fie pe net, daca se poate si niste linkuri ), www.cineshop.ro. Daca nu vrei de pe net atunci, Chrysk2 te indeamna bine (malluri sau magazine electronice, acolo sunt si dvd-uri cu filme, in majoritatea). ORICUM, LAUDABILA INITIATIVA DE A CUMPARA FILME, INDIFERENT PENTRU CE LE VEI CUMPARA. BRAVO

4 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Cum adica sa nu fie de pe net, dar tu vrei linkuri rolling on the floor
Du-te in mall sau oriunde sunt DVD-uri si gasesti happy

| intelectualul a răspuns:

Amazon

| XK a răspuns:

Ce fraieri... "dar sa nu fie pe net"; "daca se poate si niste linkuri"

Du-te in altex, sunt la reducerewinking

| kapetanos25 explică:

Adica sa nu comand pe net filmele sa ma duc sa le cumpar eu din magazine si daca se poate niste linkuri de la acele magazine ca sa vad cam ce oferte au.