| mariuka29 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine cu ceva,va rog? Stiti cumva unde pot gasi filmul Fat Albert, pentru ca am cautat peste tot si nu gasesc. Daca ati putea sa-mi dati linkul unde l-as putea vedea ar fi super! Dau funda primului raspuns daca e bun si in rest ca nimeni sa nu se supere voi da voturi indiferent de raspuns! Va multumesc, daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| melisafdv a răspuns:

Nu prea mai poti viziona pe internet filme, mai bine cauti alte metode de al vedea