| ElectricChapel a întrebat:

Buna seara... am fost la o petrecere aseara, iar la un moment dat, s-a pus un film. Nu am vazur prima jumatate de ora. In el era vorba despre o fata de vreo 15-16 ani, care fusese violata undeva, intr-o padure sau parc, iar dupa aceea, violatorul murise subit. La fix un an, fata fusese ucisa in acelasi loc unde a fost violata, iar prietenii ei au incercat sa descopere criminalul. Pana la urma au descoperit ca era vorba despre mama vitrega a fetei. In film a jucat si Charlize Theron, era "mama ucigasa". Stiti cumva cum se numeste filmul? Am cautat in cinemarx filmele cu Charlize, dar pe acesta nu l-am gasit

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Vorbesti cumva despre lovely bones? ia uita te pe youtube si vezi daca i asta! daca nu e asta sa stii ca oricum merita vazutwinking

| ElectricChapel explică (pentru grgdlk):

Nu este acesta filmul, dar merci mult pentru titlul sau. Chiar il voi urmari. Filmul despre care vorbeam era filmat sau lansat in 2004.

4 răspunsuri:
| andrei1121 a răspuns:

Iti dau un sfat sa nu mai pui intrebari gen asta ca nimeni nu se oboseste sasi bata mintea cu o asa intrebare cand gasesc altele gen ''Oare cum fac sa ma placa o fata''

| grgdlk a răspuns (pentru andrei1121):

Tie ti se pare ca mi as bate capul mai reped pentru o intrebare gen 'cum fac sa ma placa o fata?' paia aia e o intrebare idioata la care n as raspunde decat la misto pentru ca nu exista raspuns la intrebarea aia daca te place te place daca nu aia e,

ElectricChapel a pus o intrebare la care se putea raspunde exactwinking

| ElectricChapel explică (pentru grgdlk):

Merci pentru filmul recomandat. Foarte bun, mi-a placut. Mai stii cumva filme de genul?