| Nadishome a întrebat:

Bună seara! Am nevoie de niște idei de seriale interesante. Astea sunt serialele pe care le-am văzut până acum: The Flash, Lucifer, Stranger Things, Cobra Kai (toate părțile), Locke and Key, Insatiable, Jolie and The Phantoms, Crescându-l pe Dion, New Amsterdam.
Vă rog dacă știți ceva asemănător cu macar unul dintre serialele pe care le-am văzut.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Vasile2003 a răspuns:

Salut! Văd că ai o atractie față de genul SF așa că o să-ți recomand o serie de seriale, majoritatea SF pe care eu le-am văzut și care chiar mi-au plăcut!

1.  Teen wolf (6 sezoane)
2. Riverdale (5 sezoane)
3.  The New Pope
4.  The Young Pope
5. Lara (3 sezoane)
6.  Shadowhunters ( 4 sezoane)
7.  Legacies (3 sezoane)
8. The 100( 7 sezoane)
9.  Sex education(2 sezoane)
10. The Witcher (sezonul 1)
11. Terra Nova (1 sezon)
12. 13 reasons why (4 sezoane )
13.  Chiling Adventure of Sabrina ( 4 sezoane )
14.  A Discovery of Witches ( 1 sezon)
15. Sense 8 (2 sezoane)
16. Lost in space ( 2 sezoane)
17. Travelers (3 sezoane)
18.  Another life ( 1sezon)
19. Messiah (1sezon)
20. Merlin ( 5 sezoane)
21. Ultimul protector al orasului (4 sezoane)
22.  Luna nera ( 1 sezon)
23.  Expresul zăpezii ( 1 sezon)
24. Ordinul secret ( 2 sezoane)
25.  Salvation (2 sezoane)
26. Vesnic vrăjitoare (2 sezoane)
27. Nowhere boys (3 sezoane )
28. The Oa  (2 sezoane )
29.  The Flash (7 sezoane)
30. Blestemata (1 sezon)
31. Raised by wolfes (1 sezon)
32. The secret circle (1 sezon)
33. Charmed (2 sezoane)
34. Fate: The Winx Saga (1 sezon )
35. The Magicians (5 sezoane)
36. Lost:Naufragiatii (6 sezoane)

Vizionare plăcută!☺?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

House MD
The Umbrella Academy
Celelalte seriale DC
Serialele marvel
Vampire Diaries (vezi ca mai sunt si spin off-uri)
Teen Wolf
Chuck

| mastadont a răspuns:

Îți recomand snow piercer, și filmul și serialul de pe Netflix. E foarte fain, sunt sigur că o să-ți placă.
Mai poți încerca The expanse, battlestar galactica, game of thrones, pe HBO cred, și multe altele.

| Eireann a răspuns:

Nos4a2, The Good Doctor, Code Black

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Profiler"
"Millennium"

Ambele intră în categoria "Oldies but Goldies".

| sofiaaaa001 a răspuns:

Teotfw, 13 reasons why, behind her eyes, sex education, ragnarok ( un serial scandinav) baby, modern family (asta are 11 sezoane), ginny si georgia. ´
cam asta e ce mi s-a parut mai interesant de pe Netflix si ti-as recomanda.

| Anonim1447799 a răspuns:

Cred ca ți-ar placea the walking dead, îl găsești pe Netflix, urmărește acțiunea unui grup de supraviețuitori ai apocalipsei zombi. E cel mai bun serial văzut de mine, și am văzut multe happy