| raku10 a întrebat:

Bună seară, am si eu o întrebare, vreau sa stiu daca mai apare sezonul 15 din Supernatural (pentru cei pasionaţi de seriale) din câte am inteles şi ce am auzit /văzut pe net apare in octombrie...dar am vrut să stiu si sugestiile voastre
Mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

A fost confirmată existența sezonului 15, nu se știe exact când va fi lansat, dar de obicei sezoanele lor apăreau la un an diferență, mereu în septembrie (6 dintre ele) sau octombrie.

1 răspuns:
| shrink a răspuns:

A primit confirmare pentru sezonul 15, care va fi ultimul :(((Sursa:https://www.denofgeek.com/......on-15-news