| Mihaela6410 a întrebat:

Buna seara, as dori sa va intreb daca stiti cum se chema un film pe care l-am vazut mai demult pe yt, insa am uitat numele si as dori sa il revad. Este vorba despre o femeie si un barbat, el era scriitor din cate stiu, iar toata actiunea incepe cu un telefon misterios in noapte, care ii spune ceva gen" el mi-a luat viata" si tot primeste telefoane din astea iar el incearca sa afle ce se intampla, intre timp se intampla multe chestii paranormale, el pe la sfarsitul filmului afla cine a omorat persoana care era la telefon "tu" ii spune. El isi aduce aminte ca este un criminal si sotia lui este a 15 victima, incearca sa o omoare insa nu reuseste. As dori din suflet sa-l revad, daca stie cineva cum se cheama as fi recunoscatoare.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu stii cum se numeste filmul, stii macar cine sunt actorii?

| Alverto a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca nu își amintește numele filmului, tu vrei să își amintească actorii? Daca era un film mai cunoscut, erau actori cunoscuți, dar daca filmul e cam basic nu prea ai cum să îți aduci aminte numele filmului/actoriilor

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alverto):

Bineinteles! Eu nu-mi aduc aminte aproape niciodata numele filmului, dar stiu macar cum se cheama un actor, sau actorii principali care joaca in acel film.
Cum dumnezeu putem noi sa ghicim cum se cheama un film pe fara sa-i stim numele sau actorii? De ce ne-am apuca noi de cautat si vizionat, cand ar putea chiar fata asta sa-si caute singura?

| Alverto a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, dar părerea mea este că e inutil sa mai vezi un film a doua oară, ar trebui să găsească altul tot în genul acela

| Mihaela6410 explică:

Eu ma gandesc ca a mai fost cineva, poate prin absurd care l-a vazut si stie. eu vreau doar sa-l revad cu prietenul meu, pentru ca el nu l-a vazut. Am cautat odata pe google filmul, si actorul principal, dar i-am uitat numele si chiar as dori sa-mi dea cineva un nume de film, nu texte cu intrebari stupide? daca se poate, va rog frumos❤❤

| Babygirl90 a răspuns (pentru Mihaela6410):

Incearca dream house (2011).

| Mihaela6410 explică (pentru Babygirl90):

Nu este acesta! L-am vazut mai de mult pe Youtube(povestea fiind cea de sus) dar nu i-am retinut numele si voiam sa-l vad cu prietenul meu pentru ca i-am povestit de el, si vrea sa-l vedem, si ma gandeam ca cineva va recunoaste descrierea filmului, dar nu! Si nu stiu cum sa-l mai caut ca sa-l gasesc