| anonim_4396 a întrebat:

Caut desene animate foarte vechi. Cam de prin 2008-2009 așa ceva. Nu stiu daca era cu sirena ( nu e Ariel) era un monstru care era conectat la un tub și îi dădea ordine cuiva. Nu mai țin minte exact. Și știu că era filmat sub apa. Am căutat și nu am găsit nimic din desene vechi.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

The New Adventures of Ocean Girl
(Fiica Oceanului - tradus de TVR2)
https://www.youtube.com/watch?v=QbXdA1St_zw

21 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu eram pe vremea aialaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ariel recomand dero pudră si lichid Ariel.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Printesele mării/ Sea Princess (2008- )

http://imgur.com/a/X5Jn3PS
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Dacă nu e, o să verific si desenele din 2008.

| Crisk a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu e. Am mai căutat pe google dar n-am găsit.

| Crisk a răspuns (pentru floresdemayo):

Scuze că nu ți-am dat funda dar răspunsese cineva înainte.

| floresdemayo a răspuns (pentru Crisk):

Nu-i bai. Și desenele recomandate de Danny sunt frumoase.
Totusi, m-ai băgat in ceață, pana la urma, care din ele era desenul pe care il cautai?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Acela care l-ai postat și tu. Fica oceanului. Știu doar că eram prin clasa a 3 sau a 4-a, pentru că nu aveam prima ora și mă trezeam și mă uitam la ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Adică la acest serial.

| dannyel86 a răspuns:

Salut, Crisk. Stiu la care desene animate te referi (l-am vazut si eu pe TVR2, dar acum imi scapa numele). Personajul negativ era o creatura extraterestra, care voia sa stapaneasca oceanul, iar eroina avea o coada de sirena albastruie. Desenul avea o grafica de calculator. Imediat cum imi amintesc titlul, ti-l scriu pe TPU.

| siriusblack98 a răspuns:

Pe ce canal? Tot ce mi-a venit în minte este răul con carne de pe cartoon network.

| Crisk a răspuns (pentru siriusblack98):

Nu e. E ceva mai vechi. Nu stiu daca erau vreo sirena dar era un monstru care se alimenta dintr-un tub. Mergea pe TVR 2

| DarthNiger a răspuns (pentru Crisk):

Raul concarne e asemanator cu ce descrii tu.

| Crisk a răspuns (pentru DarthNiger):

Nu. Mergea pe TVR 2. avea și monștri ceva pe acolo e desen animat

| DarthNiger a răspuns:

1."Ce-i cu Andy?" este un desen din 2007 dar tot pe acolo, e foarte de tare, eram obsedat dupa desenul asta cand eram copil.
2."Clanul Nebunaticilor de Alaturi"
3."Sumbrele Aventuri ale lui Billy si Mandy"
4."Minunatele peripetii ale lui Flapjack"
5."Insula Dramei Totale"
Mai stiu mai multe desene foarte frumoase din copilarie insa astea mi-au placut in mod special.

| Crisk a răspuns (pentru DarthNiger):

Mi-au plăcut și mie însă nu e nici unul. E filmat in mare. Probabil avea și o sirena și cu monștri (precum cea din Ariel dar nu Este)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sirenele ninja?

| Crisk a răspuns:

Acesta era. Mulțumesc. Era o greșeală la telefon de asta arata un alt link.era din pagina anterioară

| floresdemayo a răspuns (pentru Crisk):

Ma bucur. Daca mai cauti vreun desen animat, din anii copilariei, poti reveni cu intrebari.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

E același desen animat.

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu le vezi identice? Ok, atunci.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Probabil intrasem la aia de sus prima și a doua oară. Răspunsul corect e răspunsul câștigător.