| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, intrebarea asta se adreseaza celor ce se uita la anime-uri!
Va rog sa-mi faceti si mie o lista cu fansub-uri pe care le stiti cu exceptia : AnimeG, Shinobi, Anime Kage sau Animemox.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DNA01 a răspuns:

Fast-Anime, Manga-kids, A-evolution, KissAnime, AnimeOk, Anime-Planet.
Primele trei sunt in romana iar celelalte in engleza. Mai exista si Funimation si Crunchyroll dar din pacate Funimation nu e disponibil in Romania, iar pe Crunchyroll doar unele animeuri sunt disponibile in tara noastra.