| Voicu_Rus_1948 a întrebat:

M-a rugat cineva sa vad pe net cate episoade are serialul "Suflete tradate" si nu am gasit nicicum.
Va rog daca stiti sa-mi spuneti dumneavoastra!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

4 sezoane, 2.184 episoade
https://en.wikipedia.org/wiki/Saath_Nibhaana_Saathiya

| Voicu_Rus_1948 explică (pentru floresdemayo):

Buna seara!
Va multumesc mult pentru. raspuns! Intamplator aseara am gasit pe net un raspuns dat de cineva altei persoane, unde zicea de 2196 de episoade si ca inca se filmeaza. Nu mi-a venit sa cred dar acum cu raspunsul dvs. s-a verificat. ma bucur ca mi-ati spus si cate sezoane sunt.
Cu stima!

| Alexandra_Alle_1997_Fw6s a răspuns (pentru Voicu_Rus_1948):

Buna Seara!
Filmul in India are 2184 de episoade, dar in Romania sunt 1092 deoarece in Romania un episod tine cat 2 episoade indiene.

| Voicu_Rus_1948 explică (pentru Alexandra_Alle_1997_Fw6s):

Buna ziua! Va multumesc mult pentru. precizari. Am o vecina tare de treaba care urmareste acest serial.
va doresc toate cele bune!
Ar fi grozav daca s-ar putea acorda fundita la toti cei care dau un raspuns valoros.
Cu stima!

| Voicu_Rus_1948 explică (pentru Alexandra_Alle_1997_Fw6s):

Revin sa va spun ca inca nu pot aprecia raspunsurile fiindca sunt mai nou pe forum si fiind "junior" inca n-am acest drept. L-as fi evoluat ca fiind un raspuns "inteligent" -bine documentat.

5 răspunsuri:
| Neacsu_Stefy_1960 a răspuns:

Unde pot gasi ep de la initiu am vazut 1 si 2 restul imposibil, gasesc de la sute puneti fratilor tot, in ep nu rezumat