| scosmynnnn a întrebat:

Buna seara,pentru ca am ceva timp liber as vrea si eu cat mai multe filme in genul actiune,thriller,actiune-aventura.
Sa fie ceva la care sa nu te plictisesti, fara filme in genul la piratii din caraibe sau d-astea, fara SF-uri.
Daca stiti filme in genul, lacrimi din soare, Assault on Precinct 13, wolf creek (asta e mai horror), run all night.
Am vazut majoritatea filmelor cunoscute deci astept si altele in genul de mai sus. happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Hateful Eight (2015),The Revenant (2015),Poker Night (2014),Solace (2015),The Survivalist (2015),Kingsman: The Secret Service (2014),Kingsman: The Golden Circle (2017),The November Man (2014),Kill Me Three Times (2014),Jane Got A Gun (2015),Slow West (2015),The Cold Light Of Day (2012),5th Street (2013),Sket (2011),Careful What You Wish For (2015),Ca$h (2008),Buried (2010),Prisoners (2013),Cold In July (2014),Straw Dogs (2011)

| scosmynnnn explică (pentru faramatania):

Mersi mult, aproape toate filmele pe care mi le-ai dat sunt interesante. Daca mai stii lasa-le aici ca le ai laughing

| faramatania a răspuns (pentru scosmynnnn):

Cu multă plăcere, mulțumesc și eu.Îți mai dau câteva:Blue Caprice (2013),Image (2014),Mall: A Day To Kill (2014),Cold Comes The Night (2013),Standoff (2016),Criminal (2016),Nocturnal Animals (2016),Havenhurst (2016)

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Lone Survivor
Black Hawk Dawn
American Sniper
13 hours
Shooter
Faster
John Wick 1, 2
The Guest
Seria 007
Cold Light of Day
The A Team
Two Guns
Pain And Gain
The Rundown
Hostel 1, 2, 3
The Collector 1, 2
Vacancy 1, 2
The Neighbor
House of Wax
Seria Saw
Este si serial Wolf Creek.

| scosmynnnn explică (pentru Sn4k3):

Multumesc,o mare parte din ele ( 70% ) le-am vazut, o sa le iau pe rand sa vedem ce mi-ai dat aici happy, mai astept happy

| marriancosmin a răspuns:

47 meters down, Allied, Super Woman, Baby driver. Sper sa-ti placa.

| scosmynnnn explică (pentru marriancosmin):

Mersi de raspuns dar filmele nu se incadreaza in ce am spus eu mai sus. Eu vreau actiune gen cum sunt alea ale lui Jason Statham, actiune-aventura la fel doar sa aiba si aventura, calatorii ceva, urmariri etc...