| dagos4k a întrebat:

Buna seara,recent am terminat de vizionat seria filmelor The Texas Chainsaw Massacre(1974, 1986, etc).Vreau niste sfaturi de filme horror bune,chiar si vechi(Tin sa mentionez ca am mai terminat de vazut Halloween,Saw,A Nightmare On Elm Street,Ghostface/Scream, Friday the 13th.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Madaaaaaaaaaaă a răspuns:

Îți pot recomanda eu:
1. filme cu crime și mult sânge: The Hills Have Eyes (2006), Wrong Turn, Final Destination, House Of Wax, Silent Hill, Hostel, The Last House On The Left, Friday 13th (2009), Jeepers Creepers, The Strangers, Sinister.
2. filme cu zombie: Rec, World War Z, 28 Days Later, Resident Evil.
3. filme cu exorcizări: The Exorcism Of Emily Rose, The Exorcist.
4. filme cu fantome: Paranormal Activity, The Conjuring, The Others, Insidious, The Amityville Horror.
Cam atat. Sper ca te-au ajutat. AStea sunt cele mai bune filme horror pe care eu le-am vazut.
Sper sa apreciezi ca am stat destul de mult sa le scriu si mai ales sa imi aduc aminte titlurile lor.

| RAY a răspuns (pentru Madaaaaaaaaaaă):

Buna lista, like

| dagos4k explică (pentru Madaaaaaaaaaaă):

Multumesc!