| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara, vreun fan The Big Bang Theory? Vreau sa întreb cum se termina serialul, cu cererea lui Amy în căsătorie de către Sheldon? Ca ma uit acum și vad ca da din nou Sezonul 1. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

12 sezoane, ce scrie aici e SFANT:
https://www.imdb.com/title/tt0898266/?ref_=fn_al_tt_1
si poti sa te uiti si pe ultimile doua sezoane sa vezi ca sunt episoade si nu e doar "zvon"
chiar e mult mai sfant chiar decat wikipedia care are doar popularitate mai mare ca imdb, dar NU e firma pro (oricine poate scrie acolo, daca are chef, nimeni nu verifica cu adevarat) si am vazut niste inexactitati ABSOLUT INEPTE, iar cand am incercat sa le corectez a venit cineva si le-a sters, apoi VACILE nu stiu romana, de ex. imbecilil folosesc cuvantul "ciot" cand o pagina nu exista, care ma zgarie pe nervi asa ca le-am scris si m-au ignorat total)

Comedy Central nu a cumparat tot serialul plus ca e un canal de tip AXioN, adica amesteca episoadele bine, bine pana ies clabuci multi, de nu mai intelege nimeni nimic (un episod azi din sezonul 1, urmat de unul din sezonul 7, urmat de din nou unul din sezonul 1, dar dupa 5 episoade fata de primul sau de 5 ori acelasi episod toata ziua, etc. X( ), m-am tot uitat si eu pe Comedy Central pana m-am lasat, primele 2 sezoane cred ca le-am vazut de 4 ori

incearca sa il vezi pe un sistem de streaming, si din pacate, de curand a fost scos de pe Netflix

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pe comedy îl dă de la început, dar şi de pe la ultimele sezoane, continuă de unde a rămas.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ce te retine sa, sari la sfarsit? tongue

| Werrich a răspuns (pentru Zuzu1991):

Nu știu care este sfârșitul, pe Wikipedia zicea ca sunt 12 sezoane, dar pe Comedy Central s-au difuzat doar 10 sezoane și vad ca de vineri 26 februarie au reînceput cu sezonul 1. Zicea pe YouTube ca în ultimul episod Amy și Sheldon câștigă premiul Nobel.

| Werrich a răspuns (pentru Zuzu1991):

Va mulțumesc pentru răspuns, citisem ca HBO a cumpărat licență de difuzare pentru serial încă din dec 2020 și d-asta l-a scos de pe Netflix.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Werrich):

Cu placere
si, da, ai citit bine, confirm ca e pe hbogo, toate 12 sezoanelewinking

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Werrich):

12 sezoane, ce scrie aici e SFANT:
https://www.imdb.com/title/tt0898266/?ref_=fn_al_tt_1
si poti sa te uiti si pe ultimile doua sezoane sa vezi ca sunt episoade si nu e doar "zvon"
chiar e mult mai sfant chiar decat wikipedia care are doar popularitate mai mare ca imdb, dar NU e firma pro (oricine poate scrie acolo, daca are chef, nimeni nu verifica cu adevarat) si am vazut niste inexactitati ABSOLUT INEPTE, iar cand am incercat sa le corectez a venit cineva si le-a sters, apoi VACILE nu stiu romana, de ex. imbecilil folosesc cuvantul "ciot" cand o pagina nu exista, care ma zgarie pe nervi asa ca le-am scris si m-au ignorat total)

Comedy Central nu a cumparat tot serialul plus ca e un canal de tip AXioN, adica amesteca episoadele bine, bine pana ies clabuci multi, de nu mai intelege nimeni nimic (un episod azi din sezonul 1, urmat de unul din sezonul 7, urmat de din nou unul din sezonul 1, dar dupa 5 episoade fata de primul sau de 5 ori acelasi episod toata ziua, etc. X( ), m-am tot uitat si eu pe Comedy Central pana m-am lasat, primele 2 sezoane cred ca le-am vazut de 4 ori

incearca sa il vezi pe un sistem de streaming, si din pacate, de curand a fost scos de pe Netflix

| UnDiavol a răspuns:

Mam uita la tot frate
Eu sunt fan mare The Big Bang Theory
Nu-ți spun finalul așa nu mai are rost sate uiti happy