| cosminaa15 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme psihologice bune. Mersihappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inception...
Vizioneaza-l si nu vei regreta! (doar daca nu ai facut asta deja)

Prima data n-am vrut sa ma uit. Am vazut trailer-ul si nu mi se parea un film bun, cu toate ca a castigat multe premii.
Si dupa cateva zile, am observat ca il dadea pe HBO.Mi-am zis sa ma uit (din cauza lui Leonardo DiCaprio) si nu am regretat..De fapt, am regretat ca nu l-am vazut mai de mult..Si sfarsitul a fost chiar genial.

Trebuie sa fii foarte atenta!

Dupa ce-l vei viziona (doar daca te-am convins ca e bun), sa-mi spui cum ti s-a parut!
Vizionare placuta!winking

| cosminaa15 explică (pentru anonim_4396):

Mersi. O sa ma uit azi si o sa iti zic cum mi s-a paruthappy

| cosminaa15 explică (pentru anonim_4396):

Hei.
Tocmai ce am vazut fimul. Am ramas profund impresionata. Filmul mi s-a parut magistral…de la scenariu pana la interpretarea actorilor.
Mi-am notat si niste aspecte, care mi s-au parut foarte interesante:
-"mintea e o arta foarte subtila" etc
La sfarsit am cazut pe ganduri.Probabil o sa imi tot pun intrebari despre propriile mele vise si o sa caut adanc in subcontient idei ascunse.happy Conceptele "vis in vis", "implatarea ideilor" sau "proiectarea viselor" sunt remarcabile. Multumesc pentru recomandarehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru cosminaa15):

Imi pare bine ca ti-a placut...big grin
Si cu multa placere...
Si inca ceva: sunt fericita ca ai ramas impresionata.happy
De fapt, ma bucur atunci cand cuiva ii place filmul care imi place si mie..Si sunt si mai fericita atunci cand eu i-am recomandat acel film.

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Memento (2000), Se7en (1995), Fight Club (1999), A Clockwork Orange (1971), The Silence of the Lambs (1991), Meet Joe Black (1998), The Devil's Advocate (1997), The Butterfly Effect (2004), Identity (2003), The Fountain (2006), Insomnia (2002), Vanilla Sky (2001), The Jacket (2005), The Machinist (2004), Inception (2010) și multe altele...
Vizionare plăcută!

| Vichtory a răspuns:

Frozen